img1.gif

::MENU::

::Inzertní sekce::
Prodám-koupím-vyměním

Reality
Práce a Brigády
Zvířata
E-shopy

Jiné

Seznamka

Reklama
Ikonky

::Pro uživatele::
Zkušenosti

Ankety
Diskuze

Všeobecné podmínky
Hlavní strana

::Info::
Chystáme
Historie - archiv

Poděkování
Autoři
Kontakt
Nepřehlédněte naše přátelské weby !!!


 Doporučuji ;-) V případě registrace uveďte do pole kde píšete toho co Vás doporučil napište Jirous


Zaregistrujte se přes kliknutí na tuto ikonu zdarma do reklamního systému včela a vydělejte si až 5000Kč denně nebo zvyšte návštěvnost Vašeho webu o 80% !!

Všeobecné podmínky inzerování na INZERCI ZDARMA:

1. Žádný sprostý či neslušný obsah. Ten se bez varování maže!!!

2. Nedělejte si tu z toho chatroom!!!¨

3. Dodržujte prosím tyto podmínky a nepřidávejte mi ještě práci. Dělám to jen jako nadšenec, tak dejte šanci těm, kteří by to tu rádi využili!!! Třeba i vy budete jednou potřebovat koupit nebo vyměnit byt atd ... a budete rádi, že si aspoň někam budete moct podat inzerát zadarmo.

4. Uvádějte prosím VŽDY u vašeho inzerátu také dobu platnosti. Počet inzerátů je omezen a staré neplatné inzeráty jen zbytečně zabírají místo ...

5. Pokud se tu budou často opakovat inzeráty na to samé od stejných lidí (ZATRACENÝ HUBNUTÍ A PRÁCE Z DOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) tak budou mazány (bez varování samo...). Takže pro všechny: pokud se třeba překlepnete a proto to napíšete znova, tak to pochopim a ten s překlepem vymažu sám, ale pokud někdo soustavně inzeruje práci z domu (byl tu i případ, ze někdo podal 3 identické inzeráty na hubnutí + 3 identické inzeráty na práci from home a to stihl - všechno za sebou - v rozmezí asi 3 minut!!!). Takže mi setřete čas a udržujte prosím přehlednost tohoto webu... Děkuji za (doufám..) pochopení special tohoto bodu podmínek..

6. !!!INZERÁTY NA HUBNUTÍ A PRÁCI Z DOMU PIŠTE DO SEKCE JINÉ, JINDE BUDOU TAKOVÉTO INZERÁTY SMAZÁNY!!!

7. Podáním inzerátu na na IZ souhlasíte s přijímáním informačních případně i upozorňovacích a káracích (v případě porušení některé z těchto podmínek..) e-mailů na adresu uvedenou v inzerátu. V případě neuvedení e-mailové adresy v inzerátu si ji stejně najdu na webu nebo podle jiného kontaktu :) Budete také souhlasit s tím, abych na náhodně vybrané e-maily uživatelů ojediněle rozeslal NEKOMERČNÍ reklamu, která bude jen na účely upozornění na mé nové výtvory.

8. Při porušení některého z těchto ustanovení dostanete žlutou kartu. Za 3 žluté karty je červená karta. Červená karta = zákaz inzerce na tomto webu, ale doufám, že to nebude nutné... :/

9. Budu rád, když někteří uživatelé začnou konečně své inzeráty psát do sekcí, kam patří!! Jinde samozřejmě mažu a je žlutá karta :)

10. Zatím jsem nic dalšího naštěstí nevymyslel.

Děkuji za pochopení. 

Všechna práva vyhrazena :-P